O firmie

gabinet ortopedyczny Warszawa
Gabinet Wkładek Ortopedycznych ORTOPEDYK powstał w 2011 r. w ramach większej struktury jaką jest DIAL spółka jawna, założonej w roku 1990.
 
W codziennej pracy wykorzystujemy wiedzę z zakresu PODIATRII, czyli dziedziny medycyny, zajmującej się zagadnieniami schorzeń i ustawienia stóp. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwiązywania problemów ortopedycznych z zastosowaniem wkładek korygujących ustawienie stóp oraz terapii manualnej.
 
Posiadamy uprawnienia wynikające z wykształcenia w kierunku PODOLOGIA lub FIZJOTERAPIA, a także ukończonych szkoleń dotyczących biomechaniki kończyny dolnej oraz wykorzystania nowoczesnych technologii i materiałów przy wytwarzaniu indywidualnie dopasowanych wkładek ortopedycznych oraz zaopatrzenia w dedykowane buty zdrowotne i profilaktyczne.
 
Dzięki precyzyjnej diagnostyce dysfunkcji stóp możemy wykonywać wkładki korekcyjne niwelujące bóle nóg i kręgosłupa, a także wkładki specjalne m.in. na ostrogi piętowe czy stopy cukrzycowe. Oprócz wkładek ortopedycznych o charakterze leczniczym wykonujemy wkładki profilaktyczne, w tym wkładki do butów na wysokich obcasach oraz wkładki dla osób aktywnie uprawiających sport.
 
Nasz asortyment obejmuje wkładki indywidualnie wykonywane z surowców krajowych oraz matryc importowanych. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby zaopatrzenia ortopedycznego stóp każdego klienta nawet w najtrudniejszych przypadkach.
Do góry Przejdź do strony głównej